Telefon: 14 620-12-83

Firma Perfekt

 

Główna siedziba firmy znajduje się w Ładnej k. Tarnowa. Cały kompleks składa się z salonu o powierzchni 180 m2 oraz magazynu i zakładu produkcyjnego o pow. 350 m2. Dużą zaletą tego punktu jest jego dogodna lokalizacja (przy trasie E40) oraz duży, wygodny parking dla klientów.

Wnętrze salonu utrzymane jest w jasnej pastelowej kolorystyce, dzięki dużym przeszklonym witrynom nie brakuje w nim naturalnego dziennego światła. Dodatkowo całość doświetlają liczne, równomiernie rozmieszczone lampy sufitowe. To wszystko sprawia, że salon jest jasny i przestronny.

Wśród prezentowanych realizacji każdy znajdzie coś dla siebie. Jest tam bowiem zarówno minimalistyczna, kamienna obudowa, jak i nowoczesny piec wolnostojący. Wspomniana kamienna aranżacja to kominek z płaszczem wodnym, który stanowi podstawowe źródło ogrzewania salonu. Na uwagę z pewnością zasługuje również tradycyjna zabudowa z biało granatowych kafli. Dla podkreślenia jej sielskiego klimatu stworzono tu prawdziwe wnętrze górskiej chaty. Ściana obita surowymi deskami, ława z ławkami do siedzenia oraz imitacje lamp naftowych i inne detale - wszystko to pozwoli nam w klika sekund poczuć przytulną, domową atmosferę. Zwolennicy klasycznych rozwiązań z pewnością zachwycą się okazałym kamiennym portalem. Jego piękny piaskowy kolor podkreślono poprzez wzorzystą tapetę w dwóch kontrastowych kolorach. Dostojny charakter całości dodatkowo akcentuje duże lustro w złotej, zdobionej ramie.

Gdy klient podejmie już decyzję o zakupie, czeka na niego wygodne miejsce, gdzie można w spokoju ustalić szczegóły wymarzonego kominka.

Drugi salon firmy Perfekt mieści się w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 22. Ma on powierzchnię 120 m2 oraz dodatkową powierzchnię magazynową.

Produkcja:

W 2013 roku posiadając duże doświadczenie i wiedzę zdobywane przez lata firma Perfekt wprowadza na rynek monolityczny wkład żeliwny o różnych mocach, estetyce i wymiarach. Kominki Perfekt to wysokowydajny system grzewczy z wydłużonym I kontrolowanym procesem spalania, nawilżaczem powietrza I systemem akumulacji ciepła.

Jako jedyni dopuszczamy palenie w naszych wkładach węglem- wersja Carbon

Główne zalety wkładów kominkowych Perfekt:

  • są monolityczne co oznacza, że nie posiadają śrub, spawów i uszczelnień, a ich drzwiczki są     idealnie dopasowane do każdego wkładu, aby zapewnić im absolutną szczelność
  • wymiennki cieplny oraz sprawność energetyczną aż do 78%.
  • posiadają wbudowany unikalny nawilżacza, który utrzymuje odpowiednią wilgotność nawiewanego powietrza,
  • każdy wkład wyposażony w stojak montażowy i króciec doprowadzający powietrze do spalania
  • nowy system regulacji powietrza konwekcyjnego, oraz z zewnątrz
  • najnowszej generacji szyba z sitodrukiem, oraz klamka, która podczas  palenia nie nagrzewa się
  • w modelach Perfekt Carbon dopuszczamy możliwość palenia drewnem oraz węglem.

Wkład odlany jest z żeliwa sferoidalnego, co zapewnia wysoką odporność na temperaturę.

  • dystrybutor - przy zastosowaniu odpowiedniego systemu dystrybucji gorącego powietrza kominek może ogrzewać dowolnie duże powierzchnie

W ofercie firmy figuruje również duży asortyment akcesoriów potrzebnych przy montażu kominków. Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości oraz „posiadają niezbędne atesty „ . W salonach firmowych Perfekt klienci mogą zaopatrzyć się w nasze  produkty oraz uzyskać fachowa poradę dotycząca wyboru optymalnego urządzenia grzewczego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów handlowych proponujemy Państwu atrakcyjne rabaty i korzystne warunki współpracy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Do Państwa dyspozycji pozostaje oczywiście personel naszej firmy, który udzieli rzetelnych i dokładnych informacji.

Oddajemy do Państwa dyspozycji katalog oferowanych przez nas produktów, w którym można znaleźć wszystkie oferowane przez nas wyroby.
Pobierz katalog.