KOMINKI

POBIERZ KATALOG ORAZ CENNIK

Perfekt 17 kW Perfekt 16 kW Perfekt 14 kW
  

Kominki Perfekt to wysokowydajny system grzewczy z wydłużonym i kontrolowanym procesem spalania, rozprowadzający ciepłe i nawilżone powietrze po całym domu.

 Oferowane wkłady cechuje unikalna technologia produkcji i dlatego przeznaczone są do ciągłego grzania przy niewielkim zużyciu paliwa (drewno). Korpus PERFEKT 14 kW oparty na sprawdzonej konstrukcji idealnie pasuje do klasycznej, rustykalnej, jak i nowoczesnej zabudowy.
Masa akumulacyjna PAS Dystrybutor gorącego powietrza
 
System Akumulacji Perfekt (PAS) w kształcie okrągłych krążków montuje się nad paleniskiem – wkładem grzewczym, o małych komorach spalania.  Dzięki dystrybutorowi gorącego powietrza możemy kominkiem ogrzać nie tylko salon, ale też i inne pomieszczenia, zarówno te na parterze, jak i na piętrze domu.
Nawilżacz Akcesoria
 
We wkładach PERFEKT istnieje możliwość zastosowania nawilżacza powietrza. Poprawia on jakość powietrza zapobiegając jego przesuszeniu, zmniejszając przez to ryzyko alergii. Akcesoria do wkładów kominkowych takie jak regulatory, przepustnice radiatory, przyłącza, grille, przyłącza kominowe.