O FIRMIE

Firma Perfekt


Dlaczego warto nas wybrać

Bogate doświadczenie,
firma powstała
w 1996 roku.

Najwyższa jakość
oferowanych produktów
w konkurencyjnych
cenach.

Fachowe doradztwo
oraz pomoc
w wyborze odpowiednich
wkładów kominkowych.

Duży wybór wkładów
kominkowych tak
aby każdy znalazł
coś dla siebie.

 

Wybierz nas!


Firma Perfekt powstała w 1996 roku jako firma usługowa, prowadząca działalność związaną z sektorem usług budowlanych, głównie z dystrybucją i wykonawstwem systemów wentylacyjno – kominowych.

W chwili obecnej przedsiębiorstwo oferuje produkcję, sprzedaż oraz montaż wkładów kominkowych, żeliwnych drzwiczek piecowych, sprzedaż akcesoriów kominkowych, projektowanie i montaż obudów kominkowych z piaskowca, marmuru czy granitu, a także doradztwo i montaż elementów systemów wentylacyjnych, kominowych (w tym z blachy chromoniklowej). Wśród usług świadczonych przez firmę jest także obróbka piaskowca, marmuru i granitu oraz metaloplastyka.

Szukasz wkładu kominkowego dla siebie?

Odwiedź nasz salon:

Siedziba firmy znajduje się w Ładnej koło Tarnowa.


Siedziba firmy znajduje się w Ładnej k. Tarnowa. Cały kompleks składa się z salonu o powierzchni 180 m2 oraz magazynu i zakładu produkcyjnego o pow. 350 m2. Dużą zaletą tego punktu jest jego dogodna lokalizacja (przy trasie E40) oraz duży, wygodny parking dla klientów.

Wnętrze salonu utrzymane jest w jasnej pastelowej kolorystyce, dzięki dużym przeszklonym witrynom nie brakuje w nim naturalnego dziennego światła. Dodatkowo całość doświetlają liczne, równomiernie rozmieszczone lampy sufitowe. To wszystko sprawia, że salon jest jasny i przestronny.

Wśród prezentowanych realizacji każdy znajdzie coś dla siebie. Jest tam bowiem zarówno minimalistyczna, kamienna obudowa, jak i nowoczesny piec wolnostojący. Wspomniana kamienna aranżacja to kominek z płaszczem wodnym, który stanowi podstawowe źródło ogrzewania salonu. Na uwagę z pewnością zasługuje również tradycyjna zabudowa z biało granatowych kafli. Dla podkreślenia jej sielskiego klimatu stworzono tu prawdziwe wnętrze górskiej chaty. Ściana obita surowymi deskami, ława z ławkami do siedzenia oraz imitacje lamp naftowych i inne detale – wszystko to pozwoli nam w klika sekund poczuć przytulną, domową atmosferę. Zwolennicy klasycznych rozwiązań z pewnością zachwycą się okazałym kamiennym portalem. Jego piękny piaskowy kolor podkreślono poprzez wzorzystą tapetę w dwóch kontrastowych kolorach. Dostojny charakter całości dodatkowo akcentuje duże lustro w złotej, zdobionej ramie.

Gdy klient podejmie już decyzję o zakupie, czeka na niego wygodne miejsce, gdzie można w spokoju ustalić szczegóły wymarzonego kominka.

Produkcja:

W 2013 roku posiadając duże doświadczenie i wiedzę zdobywane przez lata firma Perfekt wprowadza na rynek monolityczny wkład żeliwny o różnych mocach, estetyce i wymiarach. Kominki Perfekt to wysokowydajny system grzewczy z wydłużonym I kontrolowanym procesem spalania, nawilżaczem powietrza I systemem akumulacji ciepła.

Główne zalety wkładów kominkowych Perfekt:

  • są monolityczne co oznacza, że nie posiadają śrub, spawów i uszczelnień, a ich drzwiczki są idealnie dopasowane do każdego wkładu, aby zapewnić im absolutną szczelność
  • wymienniki cieplny oraz sprawność energetyczną aż do 78%.
  • posiadają wbudowany unikalny nawilżacza, który utrzymuje odpowiednią wilgotność nawiewanego powietrza,
  • każdy wkład wyposażony w stojak montażowy i króciec doprowadzający powietrze do spalania
  • nowy system regulacji powietrza konwekcyjnego, oraz z zewnątrz
  • najnowszej generacji szyba z sitodrukiem, oraz klamka, która podczas  palenia nie nagrzewa się.

Wkład odlany jest z żeliwa sferoidalnego, co zapewnia wysoką odporność na temperaturę.

  • dystrybutor – przy zastosowaniu odpowiedniego systemu dystrybucji gorącego powietrza kominek może ogrzewać dowolnie duże powierzchnie

W ofercie firmy figuruje również duży asortyment akcesoriów potrzebnych przy montażu kominków. Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości oraz „posiadają niezbędne atesty „ . W salonach firmowych Perfekt klienci mogą zaopatrzyć się w nasze  produkty oraz uzyskać fachowa poradę dotycząca wyboru optymalnego urządzenia grzewczego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów handlowych proponujemy Państwu atrakcyjne rabaty i korzystne warunki współpracy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Do Państwa dyspozycji pozostaje oczywiście personel naszej firmy, który udzieli rzetelnych i dokładnych informacji.

Oddajemy do Państwa dyspozycji katalog oferowanych przez nas produktów, w którym można znaleźć wszystkie oferowane przez nas wyroby.

Pobierz katalogi!